Kliniğimizde pet dostlarımıza koruyucu hekimlik uygulamaları ve hastalık durumlarında  doğru tanı ve sağaltımın uygulanabilmesi için gerekli bütün cerrahi alet ve ekipman ile "RAYTO" markalı kan biyokimya analizörü, "BELSON 200A" markalı ultrason, "DONGJIANG ECG 11" dijital EKG cihazı, "F30- III" skopili röntgen cihazı ve "URITEST" üre analizörü ile donatılmıştır.

PET ÜRÜNLERİ SATIŞ BÖLÜMÜMÜZ

Pet ürünleri satış bölümümüzde; çeşitli kedi, köpek mamamları ve kuş yemleri, oyuncaklar, taşıma kapları, tuvaletler, giysiler, bakım ürünleri, şampuanlar, tasma ve uzatmalar gibi birçok çeşit ürünü bulabilirsiniz.

LABORATUVAR BÖLÜMÜMÜZ

KlPet'lerimizin her türlü hastalık durumlarında, doğru tanı ve sağaltım için, "RAYTO" markalı kan biyokimya aygıtı ile "URITEST" üre striplerinin yanı sıra, standart olarak bulunması gereken, mikroskop, santrifüj v.s  aygıtlar da laboratuvarımızda kullanılmaktadır.


OPERASYON SALONUMUZ

Her türlü operasyonu yapacak donanımda olan operasyon salonumuz gerekli sterilizasyon koşullarına dikkat edilerek kullanılmakta olup alet ve ekipmanlarımız sterilizatörümüzde 300 C° sıcaklıkta sterilize edilmektedir. Operasyon sırasında hastalarımızın kalp, nabız ve solunumları,hasta başı monitörümüz olan "PETAŞ KMA - 160 R" modeli ile izlenmektedir.

MUAYENE SALONUMUZ

Aydınlık ve ferah olan muayene salonumuz, çelik muayene masası, steteskop, dijital derece, otoskop, aşı enjeksiyon kafesi, "EKG" cihazı, "Ultrasonografik tarayıcı" ve her türlü el aletleri ile hizmet vermektedir.